Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
121 postów 1379 komentarzy

Moje komentarze

 • !
  Zgadzam się z Rymkiewiczem!
  RSz.
  „Jakieś obce smoki” - z prof. Jarosławem Markiem Rymkiewiczem rozmawia Joanna Lichocka.
 • @Rusticulus 18:15:02
  Chór Aleksandrowa śpiewa, Bundeswehra groźnie tupie a pan "WSIowy" (Rusticulus) zdaje się należy do bandy bluzgaczy z Onet.pl.
  ....................
  http://zygumntbialas.nowyekran.pl/post/86919,prof-r-szeremietiew-o-sytuacji-politycznej-w-polsce
  Szeremietiew: Platforma bierze wojsko. Czy po to, aby czołgi wyjechały przeciwko protestującym?
 • @ulak-U.Krzyżanowska 22:41:20
  Co też Pani (z pseudonimu wnoszę, że mam okoliczność z kobietą) opowiada? Gdybym "lawirował" to nie byłoby żadnej mojej "afery" w 2001 r. i, jeżeli nie byłoby mnie na pokładzie Tu 154 10 kwietnia 2010 r., to dziś pewnie byłbym jakimś ministrem.

  "Ktoś zaprosi" - nie rozumie Pani tego co czyta?
  RSz.
  Prof. R. Szeremietiew o sytuacji politycznej w Polsce
 • @oleg 19:07:14
  Popełnia Pab błąd wyciągania ostatecznych wniosków z niepełnych przesłanek.
  Na temat stanu wojska, jego liczebności i ew. zdolności mobilizacyjnych, b. marnych, pisałem wiele razy. Proszę zajrzeć co pisałem, co wiem, a dopiero później opowiadać w co "wierzę".
  RSz.
  Szeremietiew - nu, pogodi!
 • @night rat 11:49:38
  Gdyby babacia miała wąsy...
  Szeremietiew - nu, pogodi!
 • @circonstance 11:14:59
  Pani Izo - to powiedział Stalin, i nie czołgów, ale "ile dywizji".
  Te słowa przypominałem gen. Dubyninowi, d-cy Północnej Grupy Wojsk Radz., gdy przejmowaliśmy w Legnicy zajmowane przez nich obiekty i wiadomo było, że w ich "Domu Oficera" będzie siedziba kurii diecezji legnickiej Kościoła Rzymsko-katolickiego.
  RSz.
  Szeremietiew - nu, pogodi!
 • @Krzysztof J. Wojtas 10:34:38
  Nie wiem który tekst ma Pan na myśli, ten wpis, czy mój artykuł w UwRz?

  Sprawa dotyczy zagrożenia wojskowego, które jak najbardziej wystapić może. Skoro Rosja twierdzi, że Polska chce napaść na Białoruś i przygotowuje się, aby odeprzeć nasz atak, a Polska nie tylko nie myśli o żadnym ataku, ale nawet gdyby chciała, to by tego zrobić nie mogła bo nie ma czym, to co kunją Moskale?
  Pozdrawiam
  RSz.
  Szeremietiew - nu, pogodi!
 • Autor
  W sprawie ksiązki p. Rafała nt. nowoczesnego endeka: Wystawa zachęcająca a w środku sklepiku za ladę sprzedawca i puste półki.
  Pozdrawiam
  RSz.
  Ziemkiewicz - polski "pużadysta"
 • Hmm,,
  Rozumiem, że pozbawieni byłi racjonalizmu przywódcy Powstania 1863 i w konsekwencji powstańcy, przywódcy Powstania 1944 i powstańcy Warszawy, a jak mamy traktować walkę NSZ po 1944 r. z komunistami - też nie mieli szans na zwycięstwo.

  Konsekwentny racjonalizm musi podpowiadać, że nie ma niczego za co warto byłoby umierać bo trzeba mądrze unikać "skutków dla życia politycznego narodu polskiego, jakie przynosi forsowanie historycznej głupoty jako istoty polskości i "patriotyzmu"."
  Nazwanie głupotą przelewania krwi w walce za wolność Ojczyzny jak nazwać? Objawem mądrości może?
  RSz.
  Komu służy ten cały “powstańczy front”?
 • Maleńki dodatek
  Moja śp. teściowa w latach 50-tych chciała studiować polonistykę na Uniwersytet Warszawski. Nie została przyjęta bowiem była córką przedwojennego policjanta. Była bardzo zdolna i w poźniejszych latach pisała ksiązki dla młodzieży i współpracowała z prasą dla dzieci.
  Dodam jeszcze, że w 1968 na tą samą polonistykę tego samego UW nie dostała się jej córka, a moja obecna żona bowiem na egzaminie wstępnym powiedziała komisji, że ksiązki Wandy Wasilewskiej to nie jest polska literatura i ona tego czytać nie zamierza.
  Pozdrawiam
  RSz.
  Z Gestapo do UB
 • @circonstance 16:54:37
  Pani Izo droga, słuchała Pani co mówię przez kwadrana by znaleźć coś do czego można się przyczepić.
  Potrzebna nam zgoda i współpraca. Jeśli tak to poszukujemy tego co może połączyć, a nie podzielić. Pani na siłę wyszukuje tego co nas podzieli - cui bono?
  Pozdrawiam,
  RSz.as po
  MORALNOŚĆ
 • @Alfred Rosłoń 20:45:25
  http://szeremietiew.nowyekran.pl/post/18999,wiezienie-w-wiezieniu
  Prof. Romuald Szeremietiew: To było gorzkie zwycięstwo
 • @circonstance 07:19:31
  Szeremietiew i generałowie ''polscy'' służyli pod taką władzą jak Miller
  ------------------
  Szeremietiew nie służył pod taką władzą jak Miller, co więcej to na polecenie Millera prokuratura wdrożyła śledztwo, nota bene 10 listopada 2001 r., przeciwko temu Szeremietiewowi.

  Czytam komentarze Pani i paru innych osób i zastanawiam się skąd bierze się taka niesiolowska zajadłość.
  Prof. Romuald Szeremietiew: To było gorzkie zwycięstwo
 • @Rusticulus 23:26:24
  "Gościu ochoczo pracował dla takiej gnidy jak konfident Buzek, a teraz narzekana chłód i komary. Wówczas srebrniki jakoś nie śmierdziały profesorku. Kto pije z chłopem ten śpi pod płotem... Autorytet psia jego mać!"
  --------------------
  Panie Rusticulus, czyli Panie Wiejski bardzo elegancka wypowiedź. Widać, że Pan wychowywał się w jakimś WSIowym pomieszczeniu gospodarczym z przeciekającym daszkiem.
  A co do mojej matki - "psia jego mać!", to kim jest Pańska "mać"?
  Prof. Romuald Szeremietiew: To było gorzkie zwycięstwo
 • @Zły Porucznik 20:38:10
  ...czy nie lepiej w to miejsce byłoby zainwestować w obronę plot?
  ------------
  Lepiej, ale samoloty też są potrzebne tylko: migi i efy to samoloty IV generacji; Mig-29 resurs ma być przedłuzony do 2020-2025, resurs F-16 kończy się w 2030 r.
  Co do ceny: nowoczesniejszy sprzęt zawsze kosztuje drożej, ale kolejne generacje mają coraz większe możliwości, czyli mniej noowczesnych maszyn wykona te same zadania co ich większa liczba, ale straszych modeli.
  Żeby nie było wątpliwości: uważałem i uważam, że samoloty nalezy kupować w USA, ale to nie oznacza, że masmy dać się robic w trąbę.
  Pozdrawiam
  RSz.
  Prof. Romuald Szeremietiew: To było gorzkie zwycięstwo
 • @anthony1 15:53:36
  Prokuratura wykorzystała wszystko co dostarczyła jej Marszałek Anna. I wszystkie ślady skrupulatnie sprawdzała. Skoro jednak wg Pana "sądy uniemożliwiły pani Marszałek przedstawienie dowodów" to będzie miała szane je ponownie przedstawić bowiem podałem ją do sądu i w lutym zacznie się proces.
  Na marginesie - sąd prosił świadka Marszałek o przedstawienie nagrania pewnej rozmowy na którą ona powoływała się w swoim artykule, a Marszałek odmówiła zasłaniając się tajemnicą dziennikarska, chociaż wcześniej ujawniła nazwisko osoby z którą miała rozmawiać i podała rzekomą treść rozmowy. Tylko czy mówiła prawdę nie można było zweryfikowac.
  Jest Pan demagogiem twierdząc, że: "Te same sądy od wielu lat twierdzą, że Bolek nie był agentem SB" tak jaby w sprawie Wałęsy i mojej orzekali ci sami sędziowie. Do tego zajmuje Pan dziwaczne stanowisko: "uniewinnienie Pan w świetle tego co mówiła pani Marszałek o niczym nie świadczy" . W jaki sposób Pańskim zdaniem mógłbym oczyścić się z zarzutów, aby Pan to uznał za wiarygodne?
  Co do mojej współpracy z okrągłostołwą bandą: http://szeremietiew.nowyekran.pl/post/52199,powstanie-ktorego-nie-bylo
  Reasumując - w jakiej drużynie Pan gra skoro niewinnienie mnie Panu nie zagrało?
  Prof. Romuald Szeremietiew: To było gorzkie zwycięstwo
 • @robhood 12:10:12
  Zdaję sobie sprawę, że dostaję tu kopniaki także daltego, że kiedyś byłem tym ministrem. Ludzie są rozgoryczeni, czują się oszukani, a tu mają na kliknięcie komputerowe okazję dokopać komuś, kto wszak był ministrem. Bronka czy Donka sięgnąc nie mają szans, a mnie mogą.
  A do tego są jeszcze tacy co kopią mnie "służbowo" i bywają też zwyczajni durnie...

  Pozdrawiam Pana i dziękuję za dobre słowo
  RSz.
  Prof. Romuald Szeremietiew: To było gorzkie zwycięstwo
 • @circonstance 06:23:33
  I dlatego my naród, generałom już dziękujemy jak chodzi o politykę. Do władzy wybierzemy świadomych katolików, uprzednio przepytawszy ich z katechizmu i świadectwa zycia religijnego.
  --------------------
  Szanowana Pani Izo,
  W jaki sposób niby chce Pani dotrzeć do większości Polaków aby dokonać właściwych wyborów. Jeśli Pani wie, w co wątpię, to proszę to zrobić, a nie opowiadać o tym.
  Prezentuje Pani postawę szlachetno-naiwną prowadzącą na manowce. Wie Pani jaka droga jest wybrukowana dobrymi chęciami!
  Pozdrawiam
  RSz.
  Prof. Romuald Szeremietiew: To było gorzkie zwycięstwo
 • @Pluszak 12:36:30
  Autor "drhumor" z powodów mało rozumnych upatrzył mnie jako istotny cel swoich ataków. Powód podaje taki, że mu nie odpowiedziałem dlaczego nie usunałem jakieś ustawy.
  Sądząc z tego co pisał dostrzega on jakieś groźne naruszenie praw obywatelskich w jakiejś ustawie uchwalonej przez sejm. Rzecz w tym, że ją uchwalono zanim ja zostałem posłem. Natomiast kiedy byłem posłem (1997-2001) nikt, a więc i on nie zwracał się do mnie, aby ową ustawę odwoływać.

  Autora "d" tykającego mnie (bo nie zasłuzyłem na jego szacunek) i traktującego obraźliwie uznałem za persona non grata i poinformowałem pocztą wewnętrzną, że nie będę z nim dyskjutował.
  Pozdraiwam
  RSz
  Usunięto mój dzisiejszy post (ten jest 1/2 usuniętego)! Redakcjo nE -pokaż wszystkim kogo tu obraziłem!
 • @fan-wolności 23:34:03
  wyniesie 0zł.
  ------------------
  Jednak nie wie Pan co mówi. Utytlizacja amunicji jest bez porównania łatwiejsza, a kosztuje sporo, a Pan ....
  RSz
  Będą kolejne Leopardy

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031